Формат віддаленої та гібрибної роботи потребує нововведень, зокрема таких сервісів, які б допомогли керувати проектами, ставити задачі і дедлайни, моніторити роботу підлеглих. І взагалі – запобігати будь-якому хаосу в робочих процесах.
Різноманітні цифрові таск-менеджери з’явилися ще задовго до пандемії, і вже зараз ми можемо зробити висновки – що з них працює найкраще і забезбечує стабільність бізнес-процесів, навіть якщо співробітники працюють з різних куточків планети чи мають різний робочий графік.
У цій статті ми порівняємо два найпопялярніші онлайн-сервіси для управління задачами і проектами – Trello та Asana.
Загально про Asana
Asana – це мультифункціональна платформа, що допомогає організовувати роботу команди – від щоденних рутинних задач до стратегічних ініціатив.
Поєднує в собі:
Спочатку може здатися, що Asana – це щось складне, але як тільки ви розберетеся з функціоналом та звикнете до персоналізованого і продуманого інтерфейсу – ви вже не зможете уявити початок дня без цього помічника.
Платформа ідеально підходить для великих компаній, а також стартапів, які в майбутньому планують розширюватися і відкривати нові відділи. Адже функціонал дозволяє створювати необмежену кількіть бордів, площадок, окремих групп завдань для різних відділів.
Там, де потрібно ставити велику кількість дрібних чи специфічних задач – Asana стане незамінною для спрощення і оптимізації робочих процесів.
Загально про Trello
Trello – це проста онлайн-система, яка працює за принципом дошки з задачами. Це буквально як було колись в офісі: ви розміщаєте на дошці наліпки з різними задачами по пріоритетам. Тільки тепер це в діджітал-форматі.
Сервіс має лише три інстрменти управління задачами – дашборди, картки і стовпці. Все відбувається так: ви ставите нову задачу і до неї створюєте картку, де можна буде обговорювати чи уточнювати завдання. Потім цю картку ви переміщаєте по різним стовпця відповідно до етапу виконання: в очікуванні, в роботі, подано на перевірку, завершено.
В Trello вам буде складно побачити загальну картинку бізнес-процесів, але ви будете знати, за що відповідає кожен співробітник і на якому етапі його задача.
Але є одне але: якщо кількість працівників збільшується – моніторити окремо кожного стане просто некомфортно.
Цей таск-менеджер краще підходить для невеликих команд чи фрілансерів, які хочуть дуже швидко опанувати простий органайзер і почати в ньому працювати негайно. Також це чудовий варіант для тих команд, де немає часу проводити інструктаж для нових співробітників. З налаштуваннями Trello ви розберетеся за десять хвилин.
Asana vs Trello: що підійде вам?
Оскільки кожна платформа має свої переваги і недоліки, а також широкий вибір тарифного плану – ми рекомендуємо спиратися виключно на потреби команди і перспективи вашого бізнесу.
Переваги Asana:
Переваги Trello:
Якщо ваш колектив росте – вам може стати тісно в Trello. І рано чи пізно ви задумаєтеся про перехід на Asana. Бо ця платформа росте разом з ростом ваших бізнес-потреб, створюючи зручну екосистему для будь-яких масштабів.
Asana пропонує чотири тарифні пакети – Basic, Premium, Business та Enterprise.
Звісно, з чим працювати – вирішувати вам. Але зробивши порівняння, ми розуміємо, що у цій битві перемагає Asana, адже її функціонал набагато різноматніший. Це повноцінний робочий простір, в якому ви зможете з‘єднати всю комунікацію команди без потреби встановлювати ще якісь додаткові застосунки. Ми впевнені, що ця платформа перевершить всі ваші очікуваня.
А з Partnerway ви ще й можете отримати безкоштовний пробний період на 14 днів! Тому ви нічим не ризикуєте – спробуйте Asana для своєї компанії вже зараз, щоб оцінити весь функціонал на практиці.
Ми допоможемо з налаштуваннями та інтеграцією, a якщо вам сподобається Asana під час тестового періоду – ви оримаєте персональну знижку на платний тариф.
Partnerway – офіційний провайдер Asana в регіоні EMEA.